800 880 878|Po-Pá 9-16h
MALINA GROUP

Media

Zprávy

09.2.2023 - Energetický Holding Malina varuje před podvodným prodejem solárních panelů

Energetický Holding Malina varuje zájemce o fotovoltaické elektrárny před koupí jednotlivých komponentů značky Gen2 z neznámých zdrojů, které se v poslední době objevily na internetu. Nejde o oficiální prodej a takové nabídky společnost považuje za podvodné.

04.2.2023 - EH Malina řeší škody na solárních elektrárnách, které poničil silný vítr

Silný vítr, který zasáhl v pátek Českou republiku, poničil stovky domů a způsobil četné škody. Vítr poškodil také několik fotovoltaických elektráren od Energetického Holdingu Malina. Společnost na jednotlivá místa vyslala okamžitě své techniky, kteří zajistili domácnosti před dalšími škodami.

26.1.2023 - Energetický Holding Malina zavádí řadu opatření pro zrychlení instalací fotovoltaik a tepelných čerpadel a zlepšení zákaznického servisu

Energetický Holding Malina, přední dodavatel fotovoltaiky v Česku, zavádí řadu opatření, která mají zrychlit proces instalace solárních elektráren, zlepšit zákaznický servis a posílit komunikaci s klienty. Splnění všech závazků vůči klientům je pro firmu zásadní priorita.

5.1.2023 - Energetický Holding Malina: V roce 2022 nainstalovala firma v Česku 1 600 fotovoltaických elektráren a na dalších 5 tisících aktuálně pracuje.

Energetický Holding Malina je na českém trhu více než rok. V roce 2022 firma nainstalovala 1 600 fotovoltaických elektráren a má přes 5 000 dalších podepsaných objednávek.

5.1.2023 - Solární boom v Česku bude pokračovat

Solární boom v Česku bude pokračovat i v roce 2023. Každý třetí obyvatel rodinného domu už vlastní nebo uvažuje o pořízení fotovoltaické elektrárny, ukázal výzkum pro Energetický Holding Malina.

16.12.2022 - Jak funguje fotovoltaika v zimě? Aktuální výrobu solárních panelů mohou lidé sledovat on-line.

Jak funguje solární elektrárna v zimě? Kolik peněz za energie skutečně ušetří? A jak se výroba fotovoltaiky liší mezi jednotlivými regiony Česka?

21.9.2022 - Energetický Holding Malina je generálním partnerem výstavy Volty.cz.

Energetický Holding Malina je generálním partnerem letošní elektrotechnické výstavy Volty.cz. Ta právě dnes začíná v Ostravě v prostorách bývalé elektrocentrály Trojhalí, probíhat bude až do čtvrtka 22. září 2022.

20.9.2022 - Hlavním partnerem FOR ARCH 2022 je Energetický Holding Malina. Na veletrhu nabídne návštěvníkům řešení, jak ušetřit za energie.

Právě dnes startuje největší stavební veletrh v České republice. Jeho hlavním partnerem je Energetický Holding Malina. Firma dodává lidem fotovoltaické elektrárny a tepelná čerpadla a pomáhá jim tak snižovat náklady za energie. Poskytuje kompletní služby od dodání a instalace fotovoltaiky a tepelných čerpadel, až po vyřízení dotace a veškerý servis. Na veletrhu představí EH Malina všem návštěvníkům konkrétní varianty řešení, jak za energie ušetřit. Veletrh FOR ARCH probíhá od 20. do 24. září 2022 v Praze v Letňanech.

29.7.2022 - Solární baterie za miliardu. Energetický Holding Malina řeší obrovskou poptávku po fotovoltaice v ČR .

Energetický Holding Malina nakoupil od čínských partnerů 8 tisíc lithiových baterií pro fotovoltaické elektrárny v hodnotě 1 miliardy korun. Jde o dosud největší investici firmy. Energetický Holding Malina si díky tomuto nákupu zajistí dostatek výrobků na pokrytí poptávky po fotovoltaice do konce roku 2022. Žádosti o dotace na fotovoltaické elektrárny v ČR rekordně rostou.